Smyrna Garden Bahçe Mobilyaları: Rattan Salıncak Modelleri

Smyrna Garden Bahçe Mobilyaları: Rattan Salıncak Modelleri

Rattan; Avustralya, Afrika ve Asya’nın farklı tropik iklim bölgelerinde yetişen yerel ağaçlardan elde edilen ve genel olarak mobilya yapımında kullanılan malzemelere verilen genel bir isimdir. Ahşap görünümleri nedeniyle yaygın olarak ahşap mobilyalarda ve bahçe mobilyalarında rattan malzemeler sıklıkla kullanılmaktadır.

Rattan malzemelerin örgü biçiminde kullanılmaları mobilyalara ahşap ve doğal bir görünüm kazandırmaktadır. Görünümlerindeki doğallık nedeniyle dekoratif bir yapıya da sahip olan rattan mobilyalar, iç mekanlarda kullanıldığı gibi dört mevsim kullanıma uygun olması sayesinde dış mekanlarda daha fazla tercih edilmektedir.

Rattan malzeme kullanılarak rattan oturma grupları, rattan sandalye, rattan bahçe koltuğu, rattan salıncak gibi farklı bahçe mobilyaları üretilebilmektedir. Kolay temizlenebilir olması, güneş ışınlarına, rüzgar vb. hava koşullarına ve darbelere dayanıklı olması, kolayca yıpranmaması tercih edilme nedenleridir. Ahşap yapıya sahip olması nedeniyle rahat, konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Özellikle bahçe, balkon, teras gibi mekanlarda kullanılan rattan oturma grupları, rattan sandalye, rattan salıncaklar mekanlarınızı kısa sürede rahat ve konforlu yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Rattan mobilyalardan olan rattan salıncak modelleri, diğer rattan mobilyaların sahip olduğu özelliklerin tümüne sahiptir. Kolay temizlenebilir, güneş ışınlarından ve diğer hava koşullarından etkilenmez, böcek oluşumu yapmaz ayrıca oldukça da dekoratif bir görünüme sahiptir. İzmir’de faaliyet gösteren Smyrna Garden Bahçe Mobilyaları, tek ve/veya çift kişilik rattan sandalye modelleri ile sallanmanın rahatlatan keyfini bahçede, balkonda, terasta veya işletmenizin dış alanında da var kılmaktadır.

Smyrna Garden Bahçe Mobilyalarının satışını yaptığı rattan sandalye modelleri ve diğer bahçe mobilya modellerini incelemek ve hakkında daha fazla bilgi almak için smyrnabahcemobilyalari.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.