Bahçe Şezlongları

BAHÇE ŞEZLONGLARI

Sıra dışı rattan şezlong modelleri ile tatil moduna gireceksiniz. Hasır şezlonglar son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alıyor. Su geçirmeyen özel rattan yapıları ile sıra dışı şezlong modellere sahip olabilirsiniz. Bahçe Şezlong Modelleri ile güneşli günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Sürekli tercih edilen modeller arasında metal şezlonglar yer almaktadır.
Metal ayakları ve zarif yapısı ile üzerinde rahatsızlık hissetmeden güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Doyasıya uzanıp güneşi hissederken, hafif yapısı ile size konforu en üst düzeyde hissettirecek. Sizlerde hoş görünümlü özel minderleri ile metal görünümlü Şezlongları tercih edebilirsiniz. Ayrıca metal ve ahşabın özel uyumu ile konforlu bir görünüm elde edebilirsiniz.
Kolaylıkla katlanabilen rattan Şezlong modelleri herkesin ilgisini çekmektedir. Farklı model seçenekleri ile istediğiniz modele ulaşabilirsiniz. Minderleri ve hasır örgüleri ile renkli görünümler elde edeceksiniz. Sağlam ayak yapıları ile uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Dış etkenlerden olayı kolay yıpranmaz.
Tekerlekli metal şezlonglar da bahçelere renk katan modeller arasında yer almaktadır. Yatma pozisyonu ve oturma pozisyonu ile kolay kullanım sağlayan bu modeller bahçelerin değişmeyen parçaları olmuştur. Keyifli zamanlar geçireceğiniz şezlonglar ile dekoratif yazlık havası sağlayabilirsiniz. Deniz ve kumun simgesi şezlonglar ev alanlarında kullanım için uygundur. Sizlerde bahçenizde veya havuzlu evlerinizde bu modelleri tercih edebilirsiniz.