Bahçe Yatakları

BAHÇE YATAKLARI

Rahatlığı seven bireyler konforlu bahçe mobilyaları tercih ederek kaliteli yaşam ortamları oluşturmaktadır. Renkli modelleri yansıtan bahçe yatakları oldukça popülerdir. Bahçeler için oldukça ideal olan bu yataklar farklı malzemelerden üretilmiştir. Geniş ve dar modelleri ile bir veya birden fazla kişi yataklı modelleri kullanabilir. Yazlıklar ve havuz başları için sürekli tercih edilen bu modeller farklı renklerde yer almaktadır.
Hasır örgülü egzotik modeller ile bahçelerine farklı bir hava katabilirsiniz. Kaliteli minderleri kolaylıkla yıkanabilir özelliktedir. Özellikle koyu kahve hasır örgü modelleri ile kırmızı bir araya gelince harika bir yatak modeli ortaya çıkıyor. Zarif ve ince tasarıma sahip olan bu modelleri her zaman tercih edebilirsiniz.
Kaliteli bahçe yatakları ile modern bir alana sahip olabilirsiniz. Hasır, ahşap ve metalik parçalar ile uyumlu ortamlara sahip olabilirsiniz. Yatak tercihi yapacaklar uzun yıllar kullanılan rattan hasır modelleri tercih edebilirler. Ayrıca ahşap görünümlü bahçe mobilyaları güzel ahşap bahçe yatakları ile kombinlenebilir.
Renkli minderleri ve özel güneşliği ile hasır metal ayaklı yataklar zarif modern bir hava katmaya devam ediyor. Bahçelerinin en özel mekanlarına güzel bir dinlenme köşesi yapabilirsiniz. Dinlenirken modern görünümü ve konforu bir arada yaşayacaksınız. Metal görünümlü Bahçe yatakları ile havuz keyfinize keyif katacaksınız.