Bahçe Aksesuarları

BAHÇE AKSESUARLARI

Bahçelere ayrı bir hava katan bahçe mobilyaları herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Güneşli havaların tercihi olan bu aksesuarlar çok yönlü kullanım sağlamaktadır. Hasır ve ahşap detaylı puflar bahçelere hoş bir hava katmaktadır. Farklı kullanım alanlarına sahip olan bahçe aksesuarları arasında modern puf takımları da yer almaktadır.
Rattan hasır görünümlü hasır puf takımları hemen hemen her alanda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Özel tasarım modeller farklı köşe takımlarını da içermektedir. Metal ayaklı modeller sürekli tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ahşap modeller yıllardır modasını kaybetmeyen modeller arasında yer almaktadır.

Popüler Bahçe Aksesuarları

Bahçelere uyum sağlayacak bahçe mobilyaları herkesin tercihi olmaktadır. Sizlerde birbirinden farklı modelleri yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz. Farklı boyutlarda ve renklerde bulunan modeller ile ailecek keyif yapabilirsiniz. Bahçelerinizi özelleştirecek bahçe sandalye modelleri özel saksılık modelleri ile tarz yaratacaktır. Hoş zamanların mimarı bahçe salıncakları da son zamanlarda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.
Bahçenize uyum sağlayacak servis arabaları ile özel davetlerinizi tamamlayacaksınız. Çay ve kahvelerinizi bu modeller üzerinde servis yapabilirsiniz. Havuz başı ve yazlıklarınız için rattan şezlong modellerini tercih edebilirsiniz. Özel şezlong modelleri ile güneşlenmenin tadını çıkarırken, bahçe duşu ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sallanmayı tutku haline getirmiş bireyler özel hasır salıncaklar ile evlerinin belirli alanlarında modern bir hava katacaktır. Bu salıncaklara özel bahçe tabureleri tercih edebilirsiniz.